Volledig herbouwd en vernieuwd 8-persoons huisje met deels vloerverwarming. Royale en sfeervolle woonkamer en een keuken die van alle gemakken is voorzien. 3 slaapkamers waarvan 2 met een twee-persoons boxspring en 1 met 4 stapelbedden.
Nieuw in 2023; de Boomschorslodge!
Kom bijzonder overnachten in onze splinternieuwe lodge! Van alle gemakken voorzien en beschikt over een een aparte slaaptent, hoe leuk is dat!
Kamperen in nieuwe stijl!
De woudlodges beschikken over een schommelstoel op de veranda. Slaap jij in het hemelbed of in de bedstee? Graag tot ziens!
Kom avontuurlijk overnachten!
De lodges beschikken over een robuuste keuken, luxe sanitair en zijn geschikt tot 8 personen. Zien we je snel?
Alle 18 campingplaatsen beschikken over verwarmd privé sanitair met douche, toilet, wastafel en aan de buitenzijde een eigen afwasplaats.
Het privé sanitair heeft een oppervlakte van ± 5 m². De oppervlakte van de campingplaatsen is ± 140 m².
Dat is nog eens bijzonder overnachten; je staat óp de camping en vanuit je Saloonlodge heb je zicht op de speeltuin. Je slaapt op heerlijke bedden en hebt een ruime robuuste keuken om heerlijk te koken.
Geniet in Drenthe, op de prachtige Hondsrug, in een comfortabel Kasteellodge van Drouwenerzand Vakantiepark. Er is veel ruimte rondom het kasteel en een speeltuin voor de deur!
Deze woning beschikt over een 2-persoons bed en voor de kinderen zijn er 2 stapelbedden. De keuken is voorzien van standaard keukengerei, een oven/magnetron en een vaatwasser. De woning ligt op een rustige plek op het park en biedt veel privacy door de beschutte tuin. Voor de kinderen is er in de tuin een speeltoestel geplaatst.
Gezellig 6 persoons bungalow “Pluumsteert”. Volledig vernieuwd in 2023. Veel privacy, tuin met terras, schommels en zandbak. Gezellige woonkamer met open keuken die van alle gemakken is voorzien. Badkamer toilet, wastafel, douchecabine met glazen klapdeur. Bijkeuken wasmachine + droger.
Mooie ruime woning met prachtige besloten tuin en een ruim terras en gezellige veranda op het zuiden.
Erg veel privacy!!! Zelfs nog een terrasje in de schaduw.
Modern en gezellig huisje, dichtbij het attractiepark gelegen en makkelijk te bereiken wandelroute om te genieten van natuur en rust.
Deze vrijstaande vakantiewoning staat op een rustige locatie op het vakantiepark. De fraai aangelegde tuin met op verschillende plekken gelegenheid om te zitten, geeft veel privacy. Het overdekte terras zorgt ervoor dat u zelfs op regenachtige dagen buiten kunt zitten en van de tuin kunt genieten. De woning heeft een gezellige woonkamer en 2 slaapkamers. De ingang van het Attractiepark ligt op een paar minuten loopafstand.
Ons vakantiehuis zorgt voor een ontspannen verblijf met veel ruimte en een echt bosgevoel. Comfort door o.a. vaatwasser, cv, apart toilet en veel kastruimte. Een eigentijdse uitstraling door de vernieuwde zithoek en eethoek. In het schuurtje staan fietsen voor u klaar. De rustige ligging van ons boshuis in het groen staat garant voor gezelligheid, netheid en een heerlijke nachtrust.
Gezellige 5 persoons bungalow “Dennengeur” midden in de prachtige natuur. De bungalow biedt veel privacy, een tuin met meerdere terrassen, schommels en een zandbakje. Gezellig ingerichte woonkamer met terrasdeuren, de keuken is van vele gemakken voorzien. Nette badkamer, wastafel en toilet. Afgesloten berging met elektra aansluiting voor het opladen van uw e-bike.
Deze onlangs gerenoveerde vrijstaande vakantiewoning staat op een bijzonder mooie, rustige en bosrijke locatie in het vakantiepark. De woning beschikt over een sfeervolle woonkamer en woonkeuken en 3 moderne slaapkamers. Op slechts 3 minuten loopafstand liggen zowel de ingang van het attractiepark alsmede de mooie boswandelroute naar de zandverstuivingen van Drouwenerzand.
Ruim huis van 70 m2 op een rustige autoluwe plek, met veel privacy door de omliggende bomen en struiken. De tuin heeft volop zon maar door de twee overkappingen is er in de zomer voldoende schaduw. De slaapkamers zijn voorzien van wastafels en kledingkasten. De badkamer en toilet zijn gescheiden.
4 persoons Natuurhuisje “Eekhoorn” in Drenthe. Een leuk huisje waar kunt genieten van de rust, maar ook een goed uitgangspunt is om te wandelen of te fietsen. Er is een schuifdeur naar het terras op het zuiden met een zitje met fijne stoelen. Voel u welkom en geniet van de fluitende vogeltjes
Volledig vernieuwd vakantiehuis (2023) in een bosrijke omgeving. Openslaande tuindeuren naar het terras met picknickbank, losse stoelen en een bankje voor het huis. Knusse woonkamer met eethoek en open keuken met koel vriescombinatie, magnetron/oven, vaatwasser, waterkoker, koffieapparaat en Senseo. Badkamer met regendouche en separaat toilet. Tevens is er een wasmachine en droger aanwezig. Digitale TV en goede eigen WIFI.
Knus huisje met veel privacy, op korte afstand van het attractiepark.
Tegenover hunebedden D19 en D20. Rustige ligging in een bosrijke omgeving. Genieten van rust, ruimte, natuur en attracties op loopafstand
Huisje 166 heeft een knus en gezellig interieur en een 'groene' tuin met veel privacy. Voor de kinderen is er een mini speeltuin met een huisje, glijbaantje en een schommel.
Wees welkom! Schijnt de zon dan biedt de ruime en besloten tuin meerdere zon- en schaduwplekjes. Het huis beschikt over een gezellige en knusse woonkamer en een schuur voor meerdere fietsen. De privacy en de veelzijdige omgeving maken het verblijf compleet.
Midden in het bosrijke Drenthe en de achtertuin van Attractiepark Drouwenerzand ligt bungalow 153 met moderne faciliteiten en een gezellig interieur. Geniet in de fraai aangelegde tuin van de rust op één van de mooie terassen of ga er op uit in de prachtige natuur. De bungalow met 2 slaapkamers, een woonkeuken, living, badkamer en apart toilet is van alle gemakken voorzien om een ontspannen vakantie te beleven!
Totaal gerenoveerd huis, ruim van opzet, met nieuwe badkamer (2023). Kom genieten in het bos met het attractiepark op loopafstand, maar niet te horen. De mooiste mountainbike-routes en zwemplas (4,5 km) dichtbij, 2 ruime terrassen met zitjes, riante speelruimte én regelmatig bezoek van vogels en eekhoorns.
Huis 111 is rustig gelegen maar toch dichtbij het plezier van het Attractiepark. Het gevoel van een sprookje in het bos met hunebedden om de hoek.
Gezellig knus vakantie huisje pal naast de ingang van het attractiepark.
Het huisje heeft een hele grote tuin en is voorzien van extra’s zoals een tafeltennistafel en een voetbaltafel.
Een lief huisje omringd door groen: voor en achter heeft u een tuin met zitje en tafel. In zowel de masterbedroom en de kinderkamer past een kinderbedje. De keuken is nieuw. De doorgang naar de douche en keuken is 60 cm breed.
Heerlijk genieten en ontspannen in de natuur, wakker worden met het geluid van vogeltjes op de
achtergrond? Wees welkom en laat u verrassen van de mogelijkheden welke deze rustig gelegen, nette,
van diverse gemakken voorziene bungalow met oplaadpunt voor E-bike, een ruime zonnige tuin met
verschillende zitjes, u te bieden heeft.
Knus huis met veel privacy, omringd door bomen, leuke woonkamer uitkijkende op de tuin. Brede keuken voorzien van gasfornuis en combimagnetron. Tuin met terras, haard en picknicktafel.
Fraai aan de rand van het vakantiepark en op een rustige plek gelegen vrijstaand vakantiehuis. Grote zonnige tuin rondom met veel privacy. Gezellige, comfortabele woonkamer met openslaande deuren naar het terras. Attractiepark op loopafstand maar geen (geluids)hinder hiervan bij de bungalow.